Лайтбокс з Led - підсвіткою. Розміри: 1700 х 500 мм. Світловий короб на фасад. Вулична реклама.

LB001(1)
6345,00
грн.

Характеристики:

Розміри: 1700 х 500 мм

Лицьова частина: матеріал молочний Акрил 3 мм.

Плівка: Oracal ламінована з Вашим логотипом

Корпус (задня та бокові частини): матеріал ПВХ 3-4 мм.

Блок живлення: Вуличний, Вологостійкий (захист IP 67)

Підсвітка: енергозберігаюча, вулична, вологостійка (захист IP 67)

Призначення: Вулична вивіска (також підходить для приміщень)


  • Також є різні варіації лайтбоксів: різні типи плівок, зі світловим фоном, зі світловими елементами, різні форми лайтбоксів, також фігурні лайтбокси, лайтбокси з об'ємними буквами і т.д. Прорахуємо лайтбокс за Вашими побажаннями.


Монтажні роботи:

Працюємо по Києву та Київській області.

Монтаж прораховується окремо.


Що входить до послуги:

  • Доставка товару
  • Робота монтажної бригади
  • Підключення до 220В та всі необхідні кріплення.Лайтбокс, світловий короб - один з найпопулярніших і затребуваних видів виконання рекламних вивісок. За рахунок внутрішнього підсвічування він чудово помітний у будь-який час доби.


Вивіска з внутрішнім підсвічуванням, лайтбокс - це конструкція, яка добре поєднується з будь-яким видом рекламних виробів.


Лайтбоксами називають світлові короби, які визнані одним із найефективніших видів зовнішньої реклами. Вона працює на результат не тільки в денний, а й у нічний час, висвітлюючи логотип Вашого бізнесу – салон краси, офіс компанії, невелике затишне кафе, магазин, торговий центр або будь-яка інша організація. Щоб домогтися процвітання фірми, достатньо замовити виготовлення лайтбоксів у Києві. Це незамінний рекламний аксесуар як в інтер'єрі, так і зовнішній стіні будівлі.