Про нас | DOSKALIKE

doskalike.com.ua – надійний виробник якісної рекламної продукції України.


Розвиток кав'ярні, ресторану, бару, нічного клубу, невеликої приватної пекарні неможливий без грамотної побудови маркетингової стратегії. Інтернет-магазин «DOSKALIKE» виробляє та реалізує найефективніші інструменти реклами для подібного бізнесу – крейдяні штендери, дошки меню, лайтбокси, вивіски, підставки, та багато іншої продукції для внутрішньої та зовнішьої реклами.Переваги використання штендерів та дошок для залучення клієнтів


Крейдовими штендерами називають інструменти зовнішньої реклами, що відрізняються мобільністю та компактними розмірами. Найчастіше на них розміщують актуальну інформацію менеджери магазинів, кав'ярень, ресторанів, барів та інших подібних закладів. Такі вироби відрізняються за формою, розмірами, матеріалами виготовлення та іншими параметрами. Їх основними перевагами є:


- невелика вага конструкцій, що дозволяє при необхідності легко переміщати їх у будь-яку точку перед входом до закладу;

- прийнятна ціна;

- можливість щодня повідомляти потенційним клієнтам нову рекламну інформацію;

- моделі, призначені для розміщення на свіжому повітрі, здатні витримувати різкі температурні перепади, дощ, сніг, град.


У каталозі інтернет-магазину «doskalike.com.ua» ви можете придбати крейдяні штендери стандартних розмірів або крейдяні дошки (так само виготовляємо індивідуальні розміри). Крейдові дошки зазвичай встановлюють на стінах закладу. Зазвичай на них пишеться меню, інформація про знижки або акції. Крейдові дошки виготовляються з дерева, ХДФ, ДВП, МДФ та інших матеріалів. Штендери та дошки привертають увагу потенційних відвідувачів, кидаючись у вічі всім перехожим. Реклама на них повинна бути яскравою, що запам'ятовується.


Використання тейбл-тентів


Тейбл-тентами називають настільні таблички (підставки), за допомогою яких гостей ресторанів, кафе, готелів, салонів краси, фітнес-центрів інформують про спеціальні пропозиції, знижкові акції, новинки меню і т. д. цілком органічно такі таблички виглядають на стійці ресепшена або на столиках у ресторані, барі. Щоб малювати на тейбл-тенті, необхідно використовувати крейду або крейдяний маркер.


Також в інтернет-магазині "doskalike.com.ua" ви знайдете інші варіанти рекламної продукції для вашого бізнесу. Ознайомитись з каталогом, можете тут»»»

Зв'язок з нами (instagram, зателефонувати, email, telegram, viber):

Магазин рекламної продукції.
Великий асортимент рекламного товару для Вашого бізнесу.

© Всі права захищені "DOSKALIKE" 2023

Ми приймаємо:

Натискаючи кнопку OK, ви дозволяєте використання файлів cookie, які підвищують зручність роботи з нашим сайтом, допомагають нам аналізувати продуктивність та використання сайту.